
Wholesale Women's Cool Style Geometric S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Gem Set Earrings
Wholesale Women's Cool Style Geometric S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Gem Set Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05More Images
































Wholesale Women's Cool Style Geometric S925 Sterling Silver 18K Gold Plated Gem Set Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























