
Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set With Ochain
Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set With Ochain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images







Wholesale Women's Copper 18K Gold Plated Fourleaf Clover Pendant Necklace And Bracelet Set With Ochain
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























