
Wholesale Women's Copper Goldplated Flowershaped Necklace With Rhinestones And Cross Chain In Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Goldplated Flowershaped Necklace With Rhinestones And Cross Chain In Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon,Chain + Pendant,Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $2.61
-65%$2.61
$0.91More Images




Wholesale Women's Copper Goldplated Flowershaped Necklace With Rhinestones And Cross Chain In Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon,Chain + Pendant,Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon,Chain + Pendant,Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























