
Wholesale Women's Exaggerated Geometric Style S925 Sterling Silver Petal Opening Ring Set With Natural Aquamarine Stone
Wholesale Women's Exaggerated Geometric Style S925 Sterling Silver Petal Opening Ring Set With Natural Aquamarine Stone
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |
Original: $70.49
-65%$70.49
$24.67More Images




Wholesale Women's Exaggerated Geometric Style S925 Sterling Silver Petal Opening Ring Set With Natural Aquamarine Stone
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |























