
Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Gold Plated Tourmaline Ring With Colorful Crystal Inlaid
Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Gold Plated Tourmaline Ring With Colorful Crystal Inlaid
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |
Original: $2.57
-65%$2.57
$0.90More Images






Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Gold Plated Tourmaline Ring With Colorful Crystal Inlaid
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 80g |























