
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images


















Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel 18K Goldplated Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























