
Wholesale Women's Fashion Natural Topaz Color Sun Flower Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Design
Wholesale Women's Fashion Natural Topaz Color Sun Flower Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |
Original: $55.13
-65%$55.13
$19.30More Images





Wholesale Women's Fashion Natural Topaz Color Sun Flower Pendant Necklace 925 Sterling Silver Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 40g |























