
Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Pendant Necklace With Geometric Cross And Moissanite Design
Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Pendant Necklace With Geometric Cross And Moissanite Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $46.56
-65%$46.56
$16.30More Images




Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Pendant Necklace With Geometric Cross And Moissanite Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























