
Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Silver Heart Shaped Zircon And Diamond Ring Jewelry
Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Silver Heart Shaped Zircon And Diamond Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $15.25
-65%$15.25
$5.34More Images



Wholesale Women's Fashion Silver 925 Sterling Silver Heart Shaped Zircon And Diamond Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | About 1.3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























