
Wholesale Women's Fashionable Geometric Moissanite Silver Ring With Diamond Microinlaid
| Gender | Fashionable,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Closed Up Us8 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $25.47
-65%$25.47
$8.91More Images




Wholesale Women's Fashionable Geometric Moissanite Silver Ring With Diamond Microinlaid
| Gender | Fashionable,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Closed Up Us8 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Fashionable,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Closed Up Us8 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























