
Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Color Treasure Pendant Necklace With Gem Setting
Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Color Treasure Pendant Necklace With Gem Setting
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Suit | Necklace,Earrings,Ring,Three-Piece Jewelry Set |
| Weight | 30g |
Original: $22.05
-65%$22.05
$7.72More Images



























Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver 18K Gold Plated Natural Color Treasure Pendant Necklace With Gem Setting
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Suit | Necklace,Earrings,Ring,Three-Piece Jewelry Set |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Suit | Necklace,Earrings,Ring,Three-Piece Jewelry Set |
| Weight | 30g |























