
Wholesale Women's Geometric Anise Cultivation Emerald 925 Silver Inlay Clavicle Chain Necklace
Wholesale Women's Geometric Anise Cultivation Emerald 925 Silver Inlay Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $37.16
-65%$37.16
$13.01More Images





Wholesale Women's Geometric Anise Cultivation Emerald 925 Silver Inlay Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























