
Wholesale Women's Geometric Doublesided Portrait Pendant Clavicle Necklace Titanium Steel Goldplated Jewelry
Wholesale Women's Geometric Doublesided Portrait Pendant Clavicle Necklace Titanium Steel Goldplated Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images





Wholesale Women's Geometric Doublesided Portrait Pendant Clavicle Necklace Titanium Steel Goldplated Jewelry
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Niche |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























