
Wholesale Women's Geometric Drop Shape Diamond S925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's Geometric Drop Shape Diamond S925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.67G |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $31.71
-65%$31.71
$11.10More Images




Wholesale Women's Geometric Drop Shape Diamond S925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.67G |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.67G |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























