
Wholesale Women's Geometric Luxury Stainless Steel Dropshaped Electroplated 14K Goldplated Pendant Necklace With Ochain
Wholesale Women's Geometric Luxury Stainless Steel Dropshaped Electroplated 14K Goldplated Pendant Necklace With Ochain
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Stylish commuting |
| Style | Light luxury style, geometric patterns |
| Pendant material | Stainless steel |
| Processing technology | plating |
| Material | Stainless steel |
| modeling | Teardrop shape |
| Chain style | O-ring chain |
| Style | Light luxury style |
| Weight | 5g |
Original: $5.89
-65%$5.89
$2.06More Images
















Wholesale Women's Geometric Luxury Stainless Steel Dropshaped Electroplated 14K Goldplated Pendant Necklace With Ochain
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Stylish commuting |
| Style | Light luxury style, geometric patterns |
| Pendant material | Stainless steel |
| Processing technology | plating |
| Material | Stainless steel |
| modeling | Teardrop shape |
| Chain style | O-ring chain |
| Style | Light luxury style |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Stylish commuting |
| Style | Light luxury style, geometric patterns |
| Pendant material | Stainless steel |
| Processing technology | plating |
| Material | Stainless steel |
| modeling | Teardrop shape |
| Chain style | O-ring chain |
| Style | Light luxury style |
| Weight | 5g |























