
Wholesale Women's Geometric Moissanite S925 Sterling Silver Ring With Electroplating
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.17G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $22.20
-65%$22.20
$7.77More Images






Wholesale Women's Geometric Moissanite S925 Sterling Silver Ring With Electroplating
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.17G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 3.17G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























