
Wholesale Women's Hand Jewelry S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 3g |
Original: $31.73
-65%$31.73
$11.11More Images




Wholesale Women's Hand Jewelry S925 Sterling Silver Geometric Moissanite Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.3g |
| Size | 19. |
| Style | Original Design,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 3g |























