
Wholesale Women's Handmade 925 Sterling Silver Geometric Natural Black Hair Crystal Garnet Color Necklace
Wholesale Women's Handmade 925 Sterling Silver Geometric Natural Black Hair Crystal Garnet Color Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
More Images




Wholesale Women's Handmade 925 Sterling Silver Geometric Natural Black Hair Crystal Garnet Color Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 28g |























