
Wholesale Women's Handmade Light Luxury S925 Sterling Silver Natural Olivine Color Geometric Earrings
Wholesale Women's Handmade Light Luxury S925 Sterling Silver Natural Olivine Color Geometric Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Original: $13.34
-65%$13.34
$4.67More Images







Wholesale Women's Handmade Light Luxury S925 Sterling Silver Natural Olivine Color Geometric Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |























