
Wholesale Women's Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Necklace And Bracelet
Wholesale Women's Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.56
-65%$4.56
$1.60More Images






Wholesale Women's Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set With Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























