
Wholesale Women's Iron And Zinc Alloy Flower Pattern Enamel Choker Necklace With Fresh Light Luxury Design
Wholesale Women's Iron And Zinc Alloy Flower Pattern Enamel Choker Necklace With Fresh Light Luxury Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 24g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images







Wholesale Women's Iron And Zinc Alloy Flower Pattern Enamel Choker Necklace With Fresh Light Luxury Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 24g |























