
Wholesale Women's Jewelry 925 Sterling Silver Geometric Art Box Pendant Set With Gems Malachite Lapis Gold Tiger Eye Necklace Light Luxury Retro Style
Wholesale Women's Jewelry 925 Sterling Silver Geometric Art Box Pendant Set With Gems Malachite Lapis Gold Tiger Eye Necklace Light Luxury Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Art Box |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Original: $30.38
-65%$30.38
$10.63More Images














Wholesale Women's Jewelry 925 Sterling Silver Geometric Art Box Pendant Set With Gems Malachite Lapis Gold Tiger Eye Necklace Light Luxury Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Art Box |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Art Box |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 30g |























