
Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Necklace With Geometric Cylindrical Pendant Microinlaid With Zircon And Plated 14K Gold And Diamond Design
Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Necklace With Geometric Cylindrical Pendant Microinlaid With Zircon And Plated 14K Gold And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.94
-65%$16.94
$5.93More Images






Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Necklace With Geometric Cylindrical Pendant Microinlaid With Zircon And Plated 14K Gold And Diamond Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























