
Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Ring With Crown Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Ring With Crown Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61More Images




Wholesale Women's Light Luxury 925 Sterling Silver Ring With Crown Pattern And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 3g |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Natural |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























