
Wholesale Women's Light Luxury Devil's Eye Necklace With Colorful Zircon Eye Pendant Titanium Steel Flash O Chain Copper Real Gold Plated
Wholesale Women's Light Luxury Devil's Eye Necklace With Colorful Zircon Eye Pendant Titanium Steel Flash O Chain Copper Real Gold Plated
| 8,855 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



Wholesale Women's Light Luxury Devil's Eye Necklace With Colorful Zircon Eye Pendant Titanium Steel Flash O Chain Copper Real Gold Plated
| 8,855 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8,855 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Flash O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























