
Wholesale Women's Light Luxury Enamel Open Index Finger Ring Gold Plated Copper With Flower Pattern
Wholesale Women's Light Luxury Enamel Open Index Finger Ring Gold Plated Copper With Flower Pattern
| 6811 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Drip Oil,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Wholesale Women's Light Luxury Enamel Open Index Finger Ring Gold Plated Copper With Flower Pattern
| 6811 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Drip Oil,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6811 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Drip Oil,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flowers |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























