
Wholesale Women's Light Luxury Fashion Necklace With S925 Sterling Silver Natural Tianhe Stone Freshwater Pearl Geometric Pattern Set With Gems
Wholesale Women's Light Luxury Fashion Necklace With S925 Sterling Silver Natural Tianhe Stone Freshwater Pearl Geometric Pattern Set With Gems
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $40.52
-65%$40.52
$14.18More Images






Wholesale Women's Light Luxury Fashion Necklace With S925 Sterling Silver Natural Tianhe Stone Freshwater Pearl Geometric Pattern Set With Gems
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Geometry |
| Weight | 40g |























