
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Electroplated Earrings Inlaid With Colored Zirconium
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Electroplated Earrings Inlaid With Colored Zirconium
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images







Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Electroplated Earrings Inlaid With Colored Zirconium
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























