
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Cross Xshaped Copper Goldplated Zircon Earrings Accessories
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Cross Xshaped Copper Goldplated Zircon Earrings Accessories
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Cross Xshaped Copper Goldplated Zircon Earrings Accessories
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























