
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Drop Shape Cat's Eye Stone And Stainless Steel Electroplated Collarbone Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Drop Shape Cat's Eye Stone And Stainless Steel Electroplated Collarbone Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Cat's Eye Stone |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.67
-65%$4.67
$1.63More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Drop Shape Cat's Eye Stone And Stainless Steel Electroplated Collarbone Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Cat's Eye Stone |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Cat's Eye Stone |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























