
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heartshaped Red Rose Zircon Earrings Studs Made Of 925 Silver And Copper With Electroplating
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heartshaped Red Rose Zircon Earrings Studs Made Of 925 Silver And Copper With Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $4.40
-65%$4.40
$1.54More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Heartshaped Red Rose Zircon Earrings Studs Made Of 925 Silver And Copper With Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























