
Wholesale Women's Light Luxury Style 18K Goldplated Copper Red Heartshaped Zircon Stud Earrings Jewelry Accessories
Wholesale Women's Light Luxury Style 18K Goldplated Copper Red Heartshaped Zircon Stud Earrings Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 2g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images





Wholesale Women's Light Luxury Style 18K Goldplated Copper Red Heartshaped Zircon Stud Earrings Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 2g |























