
Wholesale Women's Love Pendant Necklace S925 Sterling Silver Plated With Pt950 Gold Heart Pattern
Wholesale Women's Love Pendant Necklace S925 Sterling Silver Plated With Pt950 Gold Heart Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Original: $38.32
-65%$38.32
$13.41More Images




Wholesale Women's Love Pendant Necklace S925 Sterling Silver Plated With Pt950 Gold Heart Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Article |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3.8g |























