
Wholesale Women's Medieval Style Geometric Diamond Gems Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Diamond,Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $27.26
-65%$27.26
$9.54More Images



















Wholesale Women's Medieval Style Geometric Diamond Gems Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Diamond,Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Diamond,Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























