
Wholesale Women's Mini Cross Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style With Diamond
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $13.48
-65%$13.48
$4.72More Images






Wholesale Women's Mini Cross Necklace 925 Sterling Silver Geometric Style With Diamond
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























