🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Minimalist Rainbow Cloud Sunstone Copper Earrings 14K Gold Plated With Colorful Zircon
Wholesale Women's Minimalist Rainbow Cloud Sunstone Copper Earrings 14K Gold Plated With Colorful Zircon
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Minimalist |
| Weight | 6g |
$0.70
Original: $2.00
-65%Wholesale Women's Minimalist Rainbow Cloud Sunstone Copper Earrings 14K Gold Plated With Colorful Zircon—
$2.00
$0.70More Images




Wholesale Women's Minimalist Rainbow Cloud Sunstone Copper Earrings 14K Gold Plated With Colorful Zircon
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Minimalist |
| Weight | 6g |























