
Wholesale Women's Minimalist S925 Sterling Silver Ring With Microinlaid Zircon Geometric Pattern Electroplated Platinum 18K Gold
Wholesale Women's Minimalist S925 Sterling Silver Ring With Microinlaid Zircon Geometric Pattern Electroplated Platinum 18K Gold
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $18.38
-65%$18.38
$6.43More Images










Wholesale Women's Minimalist S925 Sterling Silver Ring With Microinlaid Zircon Geometric Pattern Electroplated Platinum 18K Gold
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























