
Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Cross Necklace Pendant With Electroplating
Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Cross Necklace Pendant With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $49.87
-65%$49.87
$17.45More Images


Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Cross Necklace Pendant With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Moissanite,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























