
Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Simple Pendant Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Simple Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite,5 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.7-2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images




Wholesale Women's Moissanite 925 Sterling Silver Geometric Simple Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite,5 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.7-2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,1 Carat Moissanite,2 Carat Moissanite,3 Carat Moissanite,5 Carat Moissanite,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Quality | About 1.7-2.3.8g |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3.8g |























