
Wholesale Women's Moissanite Open Ring 925 Sterling Silver Kstyle With Animal Zodiac Antlers Pattern Electroplated Jewelry
Wholesale Women's Moissanite Open Ring 925 Sterling Silver Kstyle With Animal Zodiac Antlers Pattern Electroplated Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $25.69
-65%$25.69
$8.99More Images



Wholesale Women's Moissanite Open Ring 925 Sterling Silver Kstyle With Animal Zodiac Antlers Pattern Electroplated Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Quality | About 3g |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























