
Wholesale Women's Necklace 925 Sterling Silver Heartshaped With Natural Sapphire Moonstone Garnet Pearl Geometric Design
Wholesale Women's Necklace 925 Sterling Silver Heartshaped With Natural Sapphire Moonstone Garnet Pearl Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Original: $38.12
-65%$38.12
$13.34More Images















Wholesale Women's Necklace 925 Sterling Silver Heartshaped With Natural Sapphire Moonstone Garnet Pearl Geometric Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |























