
Wholesale Women's Pendant Necklace With S925 Sterling Silver 18K Gold Natural Tourmaline Four Leaf Clover Geometric Shape Set With Gemstones Retro Elegant Style
Wholesale Women's Pendant Necklace With S925 Sterling Silver 18K Gold Natural Tourmaline Four Leaf Clover Geometric Shape Set With Gemstones Retro Elegant Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $39.56
-65%$39.56
$13.85More Images





Wholesale Women's Pendant Necklace With S925 Sterling Silver 18K Gold Natural Tourmaline Four Leaf Clover Geometric Shape Set With Gemstones Retro Elegant Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























