
Wholesale Women's Princess Style Geometric Pattern Zirconia S925 Sterling Silver Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 40g |
Original: $21.72
-65%$21.72
$7.60More Images





Wholesale Women's Princess Style Geometric Pattern Zirconia S925 Sterling Silver Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Princess,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 40g |























