
Wholesale Women's Red Zircon Inlaid Copper Goldplated Christmas Hat Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Red Zircon Inlaid Copper Goldplated Christmas Hat Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Wholesale Women's Red Zircon Inlaid Copper Goldplated Christmas Hat Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























