
Wholesale Women's Retro Geometric 925 Silver Electroplated Ring
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $30.93
-65%$30.93
$10.83More Images




Wholesale Women's Retro Geometric 925 Silver Electroplated Ring
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 100g |























