
Wholesale Women's Retro Maillard Style Geometric Heart Four Leaf Clover Frog Opening And Closing Round Pendant Necklace With Copper Chain And Mixed Gemstone Setting Electroplated
Wholesale Women's Retro Maillard Style Geometric Heart Four Leaf Clover Frog Opening And Closing Round Pendant Necklace With Copper Chain And Mixed Gemstone Setting Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images







Wholesale Women's Retro Maillard Style Geometric Heart Four Leaf Clover Frog Opening And Closing Round Pendant Necklace With Copper Chain And Mixed Gemstone Setting Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 5g |























