
Wholesale Women's Retro Minimalist Geometric Heart Tarot Copper Goldplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 7g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images










Wholesale Women's Retro Minimalist Geometric Heart Tarot Copper Goldplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 7g |























