
Wholesale Women's Retro Simple Geometric S925 Sterling Silver Inlaid Natural Pearl Earrings
Wholesale Women's Retro Simple Geometric S925 Sterling Silver Inlaid Natural Pearl Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |
Original: $34.30
-65%$34.30
$12.00More Images










Wholesale Women's Retro Simple Geometric S925 Sterling Silver Inlaid Natural Pearl Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 25g |























