
Wholesale Women's Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating Style
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | About 2.61G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $21.65
-65%$21.65
$7.58More Images






Wholesale Women's Ring S925 Sterling Silver Geometric Electroplating Style
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | About 2.61G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver |
|---|---|
| Occasion | Wedding Birthday Festivals |
| Quality Of Precious Metals | About 2.61G |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























