
Wholesale Women's S925 Silver Fashion Geometric Eggshaped Ring Set With Precious Stones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Hk17 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3g |
Original: $48.88
-65%$48.88
$17.11More Images




Wholesale Women's S925 Silver Fashion Geometric Eggshaped Ring Set With Precious Stones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Hk17 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Hk17 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 3g |























